1399/06/07

فراخوان عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی به مناسبت هشتم شهریور

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی در آستانه فرارسیدن هشتم شهریور؛ طی بیانیه ای از عموم مردم متدین خراسان شمالی برای حضور در مراسم محوری گرامیداشت شهدای هشتم شهریور دعوت به‎عمل آورد.

فراخوان عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی به مناسبت هشتم شهریور

 

بسم الله الرحـمن الرحیم

مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ...

السلام علیکم یا انصار ابی عبدالله علیه السلام ... سلام و درود خداوند بر شهیدان راه حق و حقیقت و سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و درود بی پایان بر رهروان آزادمردی و شرافت که عزتمندانه و سروقامت، پای آرمان بلندشان ایستادند و خون پاکشان مُهر ارغوانی شد بر سند مظلومیت و اقتدارشان؛ و ماندند راست قامتان جاودانه تاریخ؛ و ظفرمندانه تا فتح ثریا... الیس الصبح بقریب.

در واقعه هشتم شهریور که جلوهای از تجلی سرخ عاشورایی مکتب روح الله رحمت ا... علیه در ابتدای مسیر پرفراز و نشیب انقلاب عظیم اسلام بود، دوتن از برترین ابرار و انصار خمینی کبیر رحمت ا... علیه در آتش کینه و حقد منافقین کوردل و متحجر سوختند و در اقتدا به مولا و امام شهیدشان مرگ باعزت را بر زندگی با خفتِ سرسپردگی و تسامح با نفاق و التقاط برگزیدند و در مسیر تعالی اسلام ناب محمدی و اسلام راستین با هیچ فرقه و گروهی مماشات نکردند.

و امروز دشمن قسم خورده و دیرینه که دستش به خون هزاران هزار شهید گلگون کفن و انسان بی گناه آلوده؛ عزت و استقلال میهن عزیز را نشانه رفته و با حربههای متعدد به دنبال تسلط و سیطره فکری و سیاسی است و مسئولین باید با الگو گرفتن از سیره و منش شهیدان رجایی و باهنر، با هوشیاری و صلابت؛ آمادهتر از هر زمان در مسیر رشد و بالندگی ایران عزیز مجاهدت کنند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبداللهالحسین علیهالسلام و فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی از عموم مردم متدین و همیشه در صحنه باب الرضا- گنجینه معرفتها دعوت میکند تا با حضور در مراسم گرامیداشت شهدای هشتم شهریور، شهیدان والامقام رجایی و باهنر که همزمان با شب تاسوعا و عاشورا در جای جای استان برگزار میگردد با آرمانهای امام راحل عظیم الشأن و شهدای عزیز تجدید عهد نمایند.

مراسم محوری مرکز استان: همزمان با شب تاسوعا؛ 7/6/1399 در جوار امام زاده سیدعباس بن‎ موسی‎ بن‎ جعفر علیهالسلام بجنورد برگزار خواهد شد.

 


خروج