1399/07/14
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:

مراسم 19مهر در مصلی امام خمینی برگزار خواهد شد.

نشست هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت سفر رهبر معظم انقلاب به استان با حضور نماینده ولی فقیه درخراسان شمالی برگزار شد.

مراسم 19مهر در مصلی امام خمینی برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان اولین نشست هماهنگی و برنامه ریزی مراسم گرامیداشت سالروز ورود تاریخی رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای مدظله العالی به استان؛ امروز(14مهر) با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بجنورد برگزار شد.


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی در این نشست که با حضور نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد با بیان اینکه مراسمات پیش رو هیچگاه تعطیل بردار نیست از برگزاری مراسم گرامیداشت 19مهر؛ سالروز سفر مقام معظم رهبری در مصلی امام خمینی ره بجنورد خبر داد.


حجت الاسلام محدعلی سالاری بیان داشت: همانطور که رهبر عزیزمان هم فتوا داده اند تمام و کمال تابع دستورات ستاد مبارزه با کرونا بوده و هستیم اما به هیچ وجه مراسمات و مناسبتهای پیش رو را تعطیل نخواهیم کرد و با رعایت کامل شیوه نامه ها مراسمات برگزار خواهد شد.


ایشان با تأکید بر بازشماری برکات و دستاوردهای این سفر گفت: متأسفانه ضعف مدیریتی عده ای از مدیران به نحوی بوده که کار را برای تبیین برکات و دستاوردها دشوار کرده و حلاوت و شیرینی را کم رنگ کرده است.


وی تصریح کرد: مبلغین، روحانیون و سخنوران می توانند از ظرفیت بسیار مطلوب مراسمات دهه آخر صفر برای تبیین دستاوردهای 19مهر استفاده کنند.


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی بیان داشت: دستگاههای اجرایی می توانند با برپایی نمایشگاه عکس و تصاویر ایام سفر و سایر اقدامات فرهنگی خاطرات شیرین و بیادماندنی آن روزگار را زنده کنند.


حجت الاسلام سالاری با طرح پیشنهاد مراسم محوری در نوزدهم مهر گفت: مراسم محوری گرامیداشت سالروز سفر در مصلی امام خمینی ره برگزار خواهد شد.


خروج