1399/03/01

حرکت ورزشکاران ‌خراسان شمالی برای دفاع از آرمان بزرگ "قدس"

جمعی از ورزشکاران جوان و نوجوان خراسان شمالی با برگزاری یک پیاده‌روی نمادین٬ با تاکید بر حفظ آرمان نجات قدس شریف٬ بر محو و نابودی اسرائیل غاصب تاکید کردند.

حرکت ورزشکاران ‌خراسان شمالی برای دفاع از آرمان بزرگ

حرکت نمادین جمعی از ورزشکاران جوان و نوجوان استان خراسان شمالی با پرچم‌های فلسطین عزیز و حزب‌الله لبنان با تأکید بر شعارهای همیشگی جبهه پبروز مقاومت٬ در مرکز استان خراسان شمالی برگزار شد.

این جوانان ورزشکار مسیر 5 کیلومتری پایگاه شهید چمران تا گلزار شهدای گمنام بجنورد را با پای پیاده پیموده و در پایان با شهدای انقلاب اسلامی عهد بستند از راه و مسیر مقاومت اسلامی که به خون‌بهای مقدس این شهیدان به ثمر نشسته٬ پای را عقب نخواهند گذاشت.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد افشین‌فر دبیر قرارگاه جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی خراسان شمالی با بیان جزئیات این پویش٬ اظهار داشت: این حرکت عظیم مردمی امسال با توجه به شرایط ویژه کرونایی شکل گرفته و قرار است از شرق تا غرب کشور امتداد داشته باشد.

وی افزود: در ادامه این حرکت در روز جهانی قدس و پس از سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی٬ جمعی از جوانان انقلابی کشور در غرب کشور به سمت مرز خسروی حرکت می‌کنند و در اقدامی نماین هم‌چون پیاده‌روی ایام اربعین٬ پرچم مقاوت اسلامی را به دست جوانان انقلاب عراقی می‌سپارند.

دبیر قرارگاه جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی خراسان شمالی تصریح کرد: با این حرکت٬ خواب دشمنان اسلام و ملت مظلوم فلسطین که گمان می‌کردند با تعیطیلی راهپیمایی روز قدس٬ آرمان دفاع از امت اسلامی هم تعطیل می‌شود٬ نقش بر آب شده و نوع جدید از حمایت همه‌جانبه نظام‌های اسلامی و مردم جبهه مقاومت از آرمان شریف فلسطین عزیز نمایان می‌شود.


خروج