1399/03/07

برد امنیت ایران فرامنطقه‌ای است

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نزاجا با تأکید بر امنیت کشور و مرزهای فرا منطقه‌ای نظام گفت: آمادگی نیروهای مسلح تهدیدی برای هیچ کشوری نیست بلکه نشان از برد فرا منطقه‌ای امنیت ایران است.

برد امنیت ایران فرامنطقه‌ای است

سرتیپ دوم رضا آذریان ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده تیپ ۱۳۰ احتیاط پایه شهید دلجویان خراسان شمالی اظهار کرد: ارتش برای دفاع از کشور و حفظ آمادگی‌های خود همواره در رزمایش است و اکنون نظام قدرتمندتر از گذشته مقابل دشمنان ایستاده است.

وی با اشاره به تلاش‌های ارتش برای دفاع از کشور گفت: افسران نظامی کشور همواره در برابر تجاوزهای آبی، خاکی و هوایی دشمنان ایستاده‌اند و مانع از اقدامات آنان در کشور شده‌اند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نزاجا ادامه داد: سالروز آزادسازی خرمشهر یک روز به یاد ماندنی برای همگان است زیرا تمام نیروهای مسلح به همراه کمک مردمی و جانفشانی هایشان دشمن را از خاک کشور بیرون راندند.

وی اصول دفاعی نیروهای مسلح را بر اساس معنویت، خودباوری، اراده ملی، صفا و دلدادگی به رهبری توصیف کرد و افزود: دشمن براساس تجزیه و تحلیل‌های گذشته خود و شناخت از شرایط جنگی ایران، از نظر نظامی نمی‌تواند وارد جنگ با ما شود.

آذریان در انتها با تاکید بر همراهی ارتش با مردم در تمامی شرایط سخت همچون سیل، زلزله و حتی کرونا، خاطرنشان کرد: آمادگی نیروهای مسلح تهدیدی برای هیچ کشوری نیست بلکه نشان از برد فرا منطقه‌ای امنیت ایران است.

در انتهای این مراسم سرهنگ اسماعیل نامنی به عنوان فرمانده جدید تیپ شهید دلجویان خراسان شمالی معرفی و از زحمات سرهنگ احمد دلاور، سرپرست این تیپ تقدیر شد.


خروج