1399/06/23

۷۱۵ بسته لوازم التحریر «مهر تحصیلی» برای دانش آموزان نیازمند خراسان شمالی

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی از اجرای طرح مهر تحصیلی در استان خبر داد و گفت: در این طرح ۷۱۵ بسته لوازم‌التحریر ایرانی برای دانش آموزان نیازمند خراسان شمالی از طریق کمک‌های خیران، واقفان و بقاع متبرکه تهیه شد.

۷۱۵ بسته لوازم التحریر «مهر تحصیلی» برای دانش آموزان نیازمند خراسان شمالی

حجت‌الاسلام عظیم آسوده با اشاره به برگزاری رزمایش کمک مؤمنانه در آستان مقدس سید عباس بجنورد اظهار کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه طی اقدامی همزمان با آغاز سال تحصیلی رزمایش کمک مؤمنانه در بقاع متبرکه را به‌صورت بسته‌های تحصیلی و با عنوان «مهر تحصیلی» برگزار کرد.

وی به جزییات این طرح اشاره کرد و گفت: طرح مهر تحصیلی روز گذشته در بقاع متبرکه دو شهرستان بجنورد و شیروان و از طریق کمک‌های خیران، موقوفات و بقاع متبرکه به اجرا درآمد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی از تدارک ۷۱۵ بسته تحصیلی لوازم‌التحریر در این طرح خبر داد و افزود: این بسته‌ها که ارزش هرکدام ۲۵۰ هزار تومان است در میان دانش آموزان نیازمند شناسایی‌شده در سراسر استان توزیع می‌شود.

وی با تأکید بر استفاده از کالای ایرانی در این بسته‌های تحصیلی خاطرنشان کرد: از مجموع تعداد بسته‌های تدارک دیده‌شده ۳۵۷ مورد آن برای دانش آموزان مقطع ابتدایی و سایر بسته‌ها برای دانش آموزان مقاطع دیگر در نظر گرفته‌شده است.

آسوده تولید ماسک در ایام نوروز و همچنین تدارک بسته‌های معیشتی همزمان با اجرای نهضت مواسات و کمک مؤمنانه را از دیگر اقدامات بقاع متبرکه یادکرد و گفت: همه برنامه‌های اجراشده در طرح مواسات با توجه به زمان و شرایط، بسته‌های خاص آن تدارک دیده‌شده بود.


خروج