1399/06/26

اجرای ۴۰۳ برنامه هفته دفاع‌مقدس در خراسان شمالی/ بازسازی عملیات نصر در اسفراین

فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی از اجرای ۴۰۳ برنامه هفته دفاع‌مقدس در استان خبر داد و گفت: بازسازی عملیات نصر در شهرستان اسفراین و برپایی نمایشگاه هفته دفاع مقدس با حضور دستگاه‌های اجرایی نقش‌آفرین در جنگ تحمیلی به‌صورت محدود ازجمله برنامه‌های پیش‌بینی‌شده طی این هفته است.

اجرای ۴۰۳ برنامه هفته دفاع‌مقدس در خراسان شمالی/ بازسازی عملیات نصر در اسفراین

ابوالقاسم چمن صبح امروز در نشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس با اشاره به اهمیت ترویج و اشاعه فرهنگ مقاومت در جامعه و نسل جدید اظهار کرد: ۸ سال دفاع مقدس در سایه ولایت رهبری و همبستگی مردم، بااقتدار نیروهای مسلح شکوفایی بخش‌های مختلف کشور را رقم زد.

وی تبیین معارف و ترویج ارزش‌های شهدا و ایثارگران در جامعه را باعث پیش برد اهداف نظام در برابر سلطه گران دانست و گفت: ایستادگی برابر دشمن بافرهنگ عاشورایی دفاع مقدس امکان‌پذیر است زیرا این ۸ سال مظهر ایستادگی مردم، امام و مسئولان برابر تهاجم همه‌جانبه دشمنان بود.

فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی با تأکید بر اتحاد کلمه و وحدت در دفاع مقدس تصریح کرد: اکنون نیز با همان روحیه، مجموعه بسیج محرومیت‌زدایی را به‌عنوان یکی از رسالت‌های اصلی خود قرار داده است.

وی با تشریح برنامه‌های چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس اظهار کرد: ۴۰۳ عنوان برنامه در بخش‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصاد مقاومتی در خراسان شمالی تعریف‌شده که طی آن ۲۱۲ برنامه در سطح نواحی و شهرستان‌های ۸ گانه استان اجرایی می‌شود.

چمن ۱۹۱ برنامه تخصصی در اقشار مختلف بسیج را از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس برشمرد و گفت: بازسازی عملیات نصر در شهرستان اسفراین، برپایی نمایشگاه هفته دفاع مقدس با حضور دستگاه‌های اجرایی نقش‌آفرین در جنگ تحمیلی به‌صورت محدود، تقدیر از رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس و رونمایی از سرودها و نمایش‌های انقلابی و دفاع مقدس ازجمله برنامه‌های پیش‌بینی‌شده طی این هفته در خراسان شمالی است.

وی از برگزاری هفته دفاع مقدس ویژه خراسان شمالی نیز خبر داد و افزود: این برنامه از ۲۶ مهرماه تا ۲ آبان ماه با محرومیت نقش‌آفرینی خراسان شمالی در دفاع مقدس اجرایی می‌شود.

فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی در انتها از برگزاری جشنواره فیلم مقاومت در استان نیز خبر داد و گفت: خراسان شمالی حائز بیشترین آثار ارسالی به جشنواره شده و دبیر جشنواره فیلم مقاومت در مراسم اختتامیه خراسان شمالی حضور پیدا می‌کند.


خروج