1399/07/21

۳ شهید دوران دفاع مقدس در خراسان شمالی تشییع شدند

۳ شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس، صبح امروز پس از ورود به فرودگاه بجنورد طی مراسمی محدود تشییع و به زادگاههایشان منتقل شدند.

۳ شهید دوران دفاع مقدس در خراسان شمالی تشییع شدند

صبح امروز پیکر سه شهید تازه تفحص شده خراسان شمالی در دفاع مقدس، وارد فرودگاه بجنورد شد.

در این مراسم پس از برگزاری آیین تشریفات و تشییع محدود در فرودگاه بجنورد، این شهدا به شهرهای خود انتقال داده می‌شوند.

شهیدان «قربانعلی کبریایی، محمدرضا قویدل و محمدحسین ایمانی» نام این ۳ شهید تازه تفحص شده است که به ترتیب به تشییع و خاکسپاری به شهرهای اسفراین، فاروج و جاجرم منتقل شدند.

عصر امروز مراسم تشییع خودرویی پیکر مطهر شهید قربانعلی کبریایی از ساعت ۱۶ در محل ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اسفراین در میدان پهلوان کشوری انجام می‌شود و مراسم وداع با این شهید دوران دفاع مقدس نیز، همزمان با نماز مغرب و عشا در مسجد امام رضا (ع) اسفراین برگزار خواهد شد و از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه نیز برنامه شبی با شهید در مسجد اعظم امام خمینی (ره) اسفراین برپا می‌شود.

در جاجرم نیز مراسم استقبال از شهید محمدحسین ایمانی امروز از ساعت 12 ظهر در گلزار شهدای روستای جوشقان شهرستان جاجرم برگزار می‌شود.

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید مدافع وطن، حمیدرضا قویدل نیز در فاروج، امروز از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه از مقابل مسجد آل یاسین شهرستان فاروج به‌صورت کاروان خودرویی به سمت شهر تیتکانلو برگزار می‌شود. همچنین از ساعت ۱۵ پیکر این شهید شهرستان فاروج از مسجد ابوالفضل علیه‌السلام تیتکانلو تا گلزار شهدای این شهر تشییع می‌شود.

گفتنی است مردمان خراسان شمالی در دوران دفاع مقدس 3 هزار شهید را تقدیم نظام و انقلاب کرده اند.


خروج