1399/01/23

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی طی بیانه ای هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) تبریک گفت.

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)

 

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی ضمن گرامیداشت اعیادخجسته شعبانیه و ولادت منجی عالم بشریت؛ با صدور بیانیه ای هفته سربازان گمنام امام زمان عج را به سربازان مخلص، بی ریا و جان بر کف حضرت ولی عصر عج تبریک وتهنیت گفت.

متن بیانیه:

مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ  فَمِنهُم مَن قَضى نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبديلًا.

باسلام و درود به ارواح طیبه شهدای والاگهر، و شهیدانی که مزد و اجرشان را نزد رب الارباب یافتند و مدال افتخارشان گمنامی در میان اهل دنیا و خوش نامی در عرش کبریایی.

بسی عزت و افتخار برای مجاهدین خاموش و بی ادعا که نامشان در زیباترین نقطه تقویم و رفیع ترین روز عالم متقارن شده و شبش به شرف لیله القدر مشرف شده؛ و این نیست مگر بزرگی و عظمت رسالت غیورمردان بی نام و نشان که فارق از هر ادعا و خودنمایی جامه رزمشان هماره برتن و مرز مجاهدتشان بی انتهاست.

عزت غرورآفرین، امنیت پایدار و صلابت مثال زدنی ملت و میهن عزیز مدیون شجاعت، صلابت و اشراف علمی و اطلاعاتی سربازان سرافراز گمنام امام زمان عج در تمامی عرصه هاست که به مدد حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا  و تبعیت از منویات مقام عظمای ولایت مدظله العالی و با اتکا به قدرت درون محور، میسر بوده و طبق فرمایش معظم له که :"... هیچ تجربه پیشینی و راه طی شده ای در برابر ما وجود نداشت ..." اما سربازان ولایت با شکستن چهارچوب ها و کلیشه های مدرنیته؛ فعل ایستادن، توانستن و مانا بودن را در زیر سایه تحریم ها و دشمنی ها به زیبایی صرف کردند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی ضمن تبریک اعیاد خجسته شعبانیه به ویژه ولادت منجی عالم بشریت؛ سالروز تجلیل از مقام شامخ سربازان گمنام امام زمان عج را به تمامی مدافعین و مجاهدین عرصه امنیت علی الخصوص دلاورمردان خوشنام باب الرضا-گنجینه معرفتها که به شکرانه وجود بابرکتشان امنیت خراسان شمالی زبان زد همیشگی بوده؛ تبریک و تهنیت گفته و توفیق و سعادت همه عزیزان در ظل عنایات حضرت حق وتوجهات امام عصر ارواحنا له الفدا در عمل به منویات ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای مدظله العالی را از درگاه باریتعالی مسئلت دارد.

 


خروج