1399/05/15

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی به مناسبت 17مرداد؛ "روز خبرنگار"

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی به مناسبت 17مرداد؛

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خر اسان شمالی در آستانه فرارسیدن هفدهم مرداد، روز خبرنگار، طی بیانیه­ای، این روز را به اهالی خبر و رسانه تبریک گفت.

متن کامل بیانیه:

بسم الله الرحمن الرحیم

ن والقلم و مایسطرون

سلام و درود حق بر پیشگامان طریق بیداری، رسولان آگاهی بخشی و منادیان حقیقت که صدق گفتار و صفای قلمشان در چکاچک ناراستی­ها و بوق نابرابر اهریمنی و مسحور کننده سامریان زمان؛ زبان گویای حق و توحید است و به مصاف نبردی نابرابر رفته که در نوردیدن مرزهای جهاد با جهل و تکفیر و ارتجاع، کلک قلمشان مشق عشق کرده و از مکتب سرخ شهادت درس گرفته است.

در دنیای پرتلاطم و پرچالش خبری امروز و با وجود موج رسانه­ای اغواگر دشمنان انقلاب اسلامی و میهن عزیزمان، رسالت افسران جنگ نرم در این عرصه، سنگین­تر و حضور تأثیرگذار و حیاتی خبرنگاران متعهد، جسور و آگاه در خط مقدم اطلاع­رسانی و آگاهی بخشی جامعه به مراتب ضروری­تر از همیشه بوده است.

بحمدالله خبرنگاران فرهیخته و مؤمن خطه باب الرضا- گنجینه معرفت­ها همدوش با سایر همرزمانشان در جای جای مهین عزیز اسلامی، عرصه تعظیم شعائر الهی را خالی نگذاشته و با حضور خالصانه خود در صحنه­های همدلی و انسجام و پاسداشت مناسبت­های انقلاب، لحظات ناب و جلوه­های کم­نظیری را به ثبت و ضبط رسانده­اند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی، ضمن تبریک دهه امامت و ولایت و پاسداشت مقام والای شهدای عرصه خبر و رسانه،  17مرداد؛ سالروز شهادت اولین شهید خبرنگار؛ محمود صارمی و روز خبرنگار که با چهلمین سالروز تأسیس نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تقارن یافته را به تمامی اصحاب خبر و رسانه که همواره بازوان توانمند و یاران همراه و همدل این شورا در تمامی مناسبت­ها بوده­اند تبریک گفته توفیقات بیش از پیش همه عزیزان را در راستای اعتلای ارزش­های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه ربوبی حضرت حق مسئلت دارد.


خروج