1399/06/20

تجدید میثاق مردم باب الرضا با پیامبر نور و رحمت

مردم خداجو و متدین باب الرضا-گنجینه معرفتها با تجمع در میدان شهید بجنورد اهانت وقیحانه نشریه منحوس فرانسوی و همچنین توهین به کلام وحی را محکوم کردند.

تجدید میثاق مردم باب الرضا با پیامبر نور و رحمت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان در پی اهانت های موهن و سخیف ایادی صهیونیست و استکبار به کلام الله مجید و ساحت قدسی پیامبر نور و رحمت نبی مکرم اسلام صلوات ا... با تجمع در میدان شهید بجنورد ضمن محکومیت این هتک حرمت و اهانت ها؛ انزجار خود را نسبت به سکوت خفت بار دولت فرانسه و دست نشاندگان وهابی آن اعلام کردند.

در این مراسم که پیش از ظهر امروز(20شهریور) در مرکز استان خراسان شمالی برگزار شد؛ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی بیان داشت: دو جریان حق و باطل در طول تاریخ بوده‌اند و تا قیامت ادامه خواهند داشت اما پایان کار این دو جریان را قرآن مشخص کرده است.

امام جمعه بجنورد اظهار داشت: جریان حق تداوم، پیشرفت و کمال دارد و جریان باطل تظاهر به پیشرفت می‌کند و گاهی خودی نشان می‌دهد اما کاری از پیش نمی‌برد.

آیت الله یعقوبی با بیان اینکه عصاره تمام انبیاء نزد ماست گفت: نادان هایی که به ساحت قدسی نبی مکرم اسلام ص اهانت کرده اند فهم ندارند که در واقع به تمام انبیای الهی از آدم تا خاتم توهین روا داشته اند.

وی با اشاره به اینکه ترس غرب نه از ایران بلکه از اسلام نابی است که به جهان ارائه داده است، افزود: چراغ جریان حقی را که خدا، پیامبر و کتاب مقدس او روشن کرده با انقلاب اسلامی تداوم یافت و هم اکنون نیز مردم با حرکت های خروشان خود در حماسه های متفاوت این جریان را روشن نگه داشته اند.

ایشان افزود: اگر چه غرب ادعای تمدن دارد اما ناتوان ترین مردم دنیا هستند چرا که انجام این حرکات ناپسند، هنر نیست و هر کودک کم توانی هم می تواند به راحتی این اعمال را انجام دهد.

امام جمعه بجنورد با بیان اینکه جبهه مقاومت در دنیا شکل گرفته و امروز یکه تازی ابرقدرت ها خدشه دار شده است، گفت: امروز در مقابل همه آنها قدرت بزرگی همچون اسلام و انقلاب قرار دارد و باید بدانند قرآن و اهل بیت در دل و اندیشه ما ریشه دوانده و آنها با یک کتاب روبه رو نیستند بلکه با یک ملت روبه رو هستند.

شرکت کنندگان در این مراسم با قرائت قطعنامه ای، رفتار سخیف شخصی تندر و آتش‌زدن قرآن کریم در سوئد و اقدام موهن مجله فرانسوی و بازنشر تصاویر توهین‌آمیز پیامبر اسلام را بخشی از برنامه اسلام‌ستیزانه آمریکای مستکبر و صهیونیست بین‌الملل علیه همه انسان‌ها و آزادگان و کشورهای حوزه مقاومت دانستند و این رفتار سخیف را محکوم کردند.

 


خروج