1399/07/19

روایات سالروز حضور رهبر انقلاب در خراسان شمالی/ از سرازیر شدن اشک تا انتظار برای دیدار دوباره

۱۹ مهر ماه یک روز تاریخی برای مردم خراسان شمالی محسوب می‌شود؛ در این روز رهبر انقلاب به این استان سفر کرد و چند روزی را میهمان مردم ولایت‌مدار، مهمان‌نواز و فرهیخته خراسان شمالی بود.

 روایات سالروز حضور رهبر انقلاب در خراسان شمالی/ از سرازیر شدن اشک تا انتظار برای دیدار دوباره

۱۹ مهر ماه یک روز تاریخی برای مردم خراسان شمالی محسوب می‌شود. در این روز رهبر انقلاب، حضرت ایت الله خامنه‌ای به این استان سفر کرد و چند روزی را میهمان مردم ولایت مدار، مهمان نواز و فرهیخته خراسان شمالی بود.

در این سفر چند روزه، رهبر انقلاب به شهر‌های استان سفر کرده و پروژه‌هایی را برنامه ریزی کردند.

سفر رهبر انقلاب  به این استان در سال ۹۱ با مشکلات اقتصادی شدیدی همزمان شده بود. تحریم‌ها و بی تدبیری مسئولان باعث شده بود مردم در سختی زندگی کنند و شاید در یک کلام بتوان گفت شرایط مانند همین روزها بود.

این شرایط باعث شده بود دشمنان سرخوش شوند و خیال‌های باطلی را در سربپرورانند. آن‌ها معتقد بودند به دلیل مشکلات اقتصادی مردم از رهبر انقلاب و نظام فاصله گرفته اند و سفر رهبر انقلاب به بجنورد با استقبال کمی مواجه خواهد شد، اما مردم چیزی دیگر نشان دادند. استقبال بی نظیر شاید کلمه‌ای باشد که بتوان بر حضور پرشور مردم در ۱۹ مهر ۹۱ گذاشت.

اینک هشت سال از این رویداد بزرگ برای استان گذشته، اما هنوز هم وقتی این روز فرا می‌رسد، مردم یاد آن خاطره‌ی شیرین می‌افتند.

خروج